Blog

پمپ خانگی | راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی

همه چیز راجع به پمپ های خانگی

پین شده
همه چیز راجع به پمپ های خانگی انواع پمپ آب خانگی پمپ آب خانگی یا همان پمپ تقویت فشارآب ساختمان در انواع نیم اسب، یک اسب، یک و نیم اسب و دو اسب موجود می باشد. ۱٫پمپ آب خانگی نیم اسب جهت مصرف در ساختمان های یک طبقه با حداکثر متراژ ۱۵۰ متر نصب می گردد. ۲٫پمپ آب خانگی یک اسب بشقابی جهت مصرف در ساختمان های سه طبقه و شش واحد با حداکثر .
جکوزی چیست ؟

جکوزی چیست ؟

پین شده
جکوزی چیست ؟ جکوزی در واقع محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله‌های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ‌های قوی از طریق لوله‌‌های تعبیه شده در قسمت های مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده می شود. از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان ها .
سونا چیست ؟

سونا چیست ؟

سونا چیست ؟ درباره سونا سونا یا حمام‌های بخار فنلاندی سابقه‌ای بسیار طولانی دارند و بیشترین کاربرد آن در کشورهای اسکاندیناوی و از جمله فنلاند است که خواستگاه این نوع حمام‌ها ا‌ست. هم اکنون نیز فنلاند بیشترین تعداد حمام سونا را نسبت به جمعیت در دنیا دارد، به طوری که این کشور ۷ میلیونی دارای بیش از ۲ میلیون سونای بخار است. آیا سونا برای لاغری است ؟ این هم یکی از همان پندارهای .

ساخت استخر با بلوک سیمانی

ساخت استخر با بلوک سیمانی ساخت استخر با بلوک های سیمانی , یکی از آسان ترین روش های ساخت استخر می باشد. این روش ساخت استخر اقتصادی ترین حالت برای ساخت استخر ویلایی برای شما می باشد. در این روش می توان پس از زیرسازی و بتن ریزی کف ( حدودا ۱۵ سانتی متر) و مسلح نمودن با آرماتور , دیواره های بلوکی روی کف ساخت. بدین صورت که پس از تراز نمودن سطح .